Czujniki czadu i tlenku węgla

Czujniki tlenku węgla powinny znajdować się w każdym domu i mieszkaniu. Czad to cichy zabójca, w wyniku którego każdego roku umiera około 100 osób w Polsce. Większości tych tragedii można by uniknąć gdyby w mieszkaniu znajdowała się czujka tlenku węgla. Dźwiękowy alarm, jaki generują czujniki gazu, skutecznie ostrzega domowników przed nieprawidłowym stężeniem tlenku węgla w powietrzu. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór urządzeń wykrywających gaz i dym.

Czujniki tlenku węgla – jak ochronić siebie i bliskich?

Czujniki czadu to urządzenia, które z łatwością zamontować można w każdym domu. Aby ochronić siebie i bliskich, nie musisz kuć ścian czy nawiercać otworów. Czujnik czasu na baterie to rozwiązanie, które w ostatnich zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników. Wszystko za sprawą wytrzymałości baterii. Czujnik dwutlenku węgla w tej formie może pracować bez przerwy nawet przez 12 lat, a jego montaż polega na umieszczeniu urządzenia w odpowiednim miejscu i przyklejeniu go za pomocą taśmy dwustronnej. Sprawdź rozwiązania, jakie przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie i wybierz jeden z modeli o ciekawym designie i wysokiej skuteczności.

Najlepszy czujnik czadu – na co zwrócić uwagę?

Czujniki czadu to urządzenia, na które wciąż nie decyduje się zbyt wiele osób. Często klienci argumentują to zbyt dużą czułością, która potrafi wywołać alarm, podczas gdy ktoś z domowników pali papierosa. Wbrew pozorom świadczy to o jakości czujnika tlenku węgla. Działanie takie potwierdza prawidłowe działaniu i gwarantuje załączenia się alarmu w sytuacji zagrożenia. Najlepsze czujniki czasu posiadają także opcję informowania o pojawieniu się zadymienia. Jeśli zastanawiasz się jakie urządzenie wybrać, zwróć uwagę na modele wyposażone w czujniki dymu. Podwójne działanie zapewni Ci jeszcze skuteczniejszą ochronę.

Sklep z gaśnicami to miejsce, gdzie kupisz najlepsze czujniki tlenku węgla. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować Ci sprawdzone rozwiązania w zakresie ochrony przed zabójczym czadem.

Czujniki tlenku węgla