Gaśnice Białystok

Gaśnice samochodowe Białystok to nasza propozycja dla każdego z mieszkańców tego miasta, kto jeszcze nie posiada tego urządzenia lub musi wymienić wyposażenie w swoim aucie. Gaśnica przeciwpożarowa obowiązkowo musi się znaleźć w każdym samochodzie osobowym – gwarantuje to bezpieczeństwo pasażerów na wypadek pożaru.

Jeśli chcesz czuć się pewnie w każdej podróży, nie czekaj i wybierz odpowiednią gaśnicę. Pomożemy Ci dobrać najlepszy produkt dopasowany do Twoich potrzeb!

Jakie gaśnice samochodowe Białystok warto wybrać?

W naszym sklepie znajdują się różnego rodzaju urządzenia gaśnicze dopasowane do konkretnych pomieszczeń oraz sprzętów. Które z nich będzie najlepiej nadawało się do samochodu?

Jako wyposażenie auta zdecydowanie najdoskonalej sprawdzą się gaśnice proszkowe, wypełnione zazwyczaj najczęściej węglanem lub fosforanem sodu, wyrzucanym za pomocą sprężonego gazu. Jest to uniwersalny środek gaśniczy, który skutecznie zapobiega rozprzestrzenianiu się pożaru z grupy A (materiały stałe), B (ciecz, topiące się materiały stałe) oraz C (gazy). Do tego można go stosować do urządzeń będących pod napięciem.

Gaśnice samochodowe Białystok – nasze propozycje

W naszym sklepie Ogniochron kupisz profesjonalne i łatwe w obsłudze gaśnice samochodowe Białystok proszkowe typu ABC. Potrzebujesz niedużego urządzenia gaśniczego, które zmieści się nawet w wypełnionym po brzegi bagażniku? Wybierz kompaktową gaśnicę o pojemności 1 kg. Jest ona dostępna w zestawie z wieszakiem idealnie dostosowanym do wagi i rozmiarów gaśnicy, dzięki czemu możesz powiesić urządzenie w widocznym miejscu w samochodzie.

Szukasz czegoś większego? Postaw na gaśnicę samochodową o pojemności 2 kg. To optymalna wielkość, która zapewnia wygodę, a jednocześnie świetnie się sprawdza w przypadku pożarów. Urządzenie zawiera uniwersalny środek gaśniczy, jakim jest proszek ABC.

Gaśnice Białystok – zapraszamy do nas!

Dlaczego warto wybrać gaśnice od Ogniochronu? Nasza firma od lat jest niekwestionowanym liderem na rynku podręcznego sprzętu gaśniczego w Polsce, zdobywającym coraz większą popularność za granicą. Gaśnice Ogniochron są niezawodne, proste w obsłudze i skuteczne. Przekonaj się, wybierając jedno z naszych urządzeń już dziś!

Sprawdź także: