Apteczki samochodowe

W tej kategorii znajdziesz profesjonalne, zgodne z przepisami wyposażenie apteczki samochodowej, a także gotowe apteczki samochodowe. Za brak apteczki w samochodzie osobowym nie grozi mandat. Należy jednak pamiętać, że jest to jeden z elementów wyposażenia auta, który może uratować życie! Zobacz, jak obszerny wybór apteczek umieściliśmy w tej kategorii naszego sklepu online!

Apteczka do samochodu - jakie wyposażenie apteczki samochodowej jest niezbędne?

W tej kategorii kupisz profesjonalne i zgodne z przepisami apteczki samochodowe z wyposażeniem. Dobrze wyposażona apteczka samochodowa powinna zawierać zbiór konkretnych elementów. Niektóre z nich należy regularnie kontrolować. Warto sprawdzać datę ich ważności i stan wizualny. Dobra, zgodna z certyfikatami jakościowymi apteczka do samochodu powinna zawierać:

Apteczki do samochodu z wyposażeniem — norma DIN 13164

W naszym sklepie kupisz apteczki samochodowe producentów specjalizujących się w produkcji specjalistycznych akcesoriów BHP i PPOŻ. Norma DIN 13164 określa dokładnie, co powinno znaleźć się w Twojej apteczce. Pamiętaj, że cała zawartość apteczki samochodowej ma zazwyczaj określona na opakowaniu datę przydatności. Polecamy sprawdzić, czy nie nadszedł czas na jej wymianę i wybrać nasze specjalistyczne produkty.

Jeśli interesują Cię również wysokiej jakości gaśnice, sklep internetowy jest idealnym miejscem na przemyślane, kompleksowe zakupy! W naszej ofercie znajdziesz również koce gaśnicze, obowiązkowe kamizelki ostrzegawcze, a także przepisowe trójkąty ostrzegawcze - zachęcamy do zakupów!

Apteczki