Gaśnica samochodowa

Gaśnice samochodowe należą do obowiązkowego wyposażenia samochodu. Za brak gaśnicy w aucie grozi wystawienie mandatu. Jeśli gaśnica samochodowa jest przeterminowana również otrzymasz karę pieniężną od policji. Jaką wobec tego wybrać gaśnicę? Jaki jest koszt gaśnicy samochodowej? Czytaj dalej, a uzyskasz odpowiedź na te pytania oraz przekonasz się, jakie gaśnice do samochodu znajdują się w ofercie sklepu Ogniochron.

Gaśnica do samochodu

Gaśnica w samochodzie to element, który zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa. W przypadku zagrożenia pożarem możesz szybko zareagować i tym samym uratować nie tylko swój pojazd, ale przede wszystkim siebie i bliskich. W sklepie Ogniochron jest dostępna mała gaśnica samochodowa, która będzie idealna do Twojego auta.

Gaśnica samochodowa mała — rodzaje

Gaśnice dzielą się na różne rodzaje ze względu na rodzaj gaszonych powierzchni. Zastanawiasz się, jaka gaśnica do samochodu osobowego będzie odpowiednia? Gaśnica samochodowa ABC to idealne rozwiązanie. Bez trudu ugasisz nią każdy pożar w aucie. Nie ma znaczenia źródło ognia. Niezwykle ważne jest to, że można jej używać do gaszenia urządzeń pod napięciem. W naszym sklepie znajdziesz również takie gaśnice jak:

Gaśnice samochodowe — cena

Zastanawiasz się, jaka jest cena gaśnicy samochodowej? Ceny gaśnic samochodowych zależą od rodzaju i wielkości gaśnicy. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że są one urządzeniami potrzebnymi do ochrony dobytku, to cena gaśnicy do samochodu jest bardzo przystępna. Poza tym można je wielokrotnie napełniać, więc jest to inwestycja na długi czas.

Proponujemy urządzenia, które różnią się wielkością. Możesz więc wybrać gaśnicę do auta w niskiej cenie 1 kg lub 2 kg lub zestaw samochodowy, gaśnica jest w komplecie. Jeśli interesuje Cię gaśnica do samochodu, cena jest podana na naszej stronie przy każdej gaśnicy.

Sprawdź ofertę sklepu z gaśnicami marki OGNIOCHRON:

Sprawdź gaśnice proszkowe samochodowe z uchwytem i ochroń życie bliskich oraz auto! Gaśnice do auta — cena przystępna dla każdego.

Gaśnice do samochodu