Gaśnica pianowa

Gaśnice pianowe to urządzenia, w których środkiem gaśniczym, jak sama nazwa wskazuje, jest piana gaśnicza. Sprawdź ofertę sklepu OGNIOCHRON i zobacz, jak działa tego typu sprzęt, jakie pożary ugasi i ile kosztuje.

Gaśnice pianowe

Gaśnica pianowa

Jeśli interesuje Cię gaśnica pianowa, z pewnością zależy Ci, żeby urządzenie było skuteczne i łatwe w obsłudze. Takie właśnie są artykuły, które ma w ofercie nasz sklep z gaśnicami. Gaśnica pianowa to świetny sposób, by zabezpieczyć swój dom na wypadek pożaru. Może posłużyć do ugaszenia pożarów rodzaju A, B, F oraz tych wywołanych przez urządzenia o napięciu do 1000 V. Gaśnice pianowe nadają się również do każdej domowej kuchni czy pomieszczenia z kominkiem. Dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu bez trudu dobierzesz odpowiednią gaśnicę pianową do konkretnego pomieszczenia.

Gaśnice pianowe — sposób działania

Piana, która wydostaje się pod wpływem sprężonego gazu izoluje płonącą powierzchnię od dostępu do tlenu. Dzięki temu w prosty sposób można ugasić pożar nie powodując przy tym zbyt dużych szkód. Dodatkowo tego typu gaśnicę stosuje się na wszelki wypadek na obiekty znajdujące się w pobliżu pożaru. W ten sposób można uniknąć rozprzestrzenienia się płomieni. Ogromną zaletą gaśnicy pianowej jest możliwość wielokrotnego napełniania, dzięki czemu możesz zaoszczędzić na zakupie kolejnego urządzenia.

Gaśnice pianowe — rodzaje

Gaśnice pianowe dzielą się ze względu na typ piany. Wyróżniamy:

Gaśnica pianowa — cena

Zastanawiasz się, ile może kosztować gaśnica pianowa? Ceny gaśnic, mimo że zależą od ich wielkości i rodzaju, są bardzo przystępne. Dodatkowo należy brać pod uwagę fakt, że jest to inwestycja na lata ze względu na możliwość wielokrotnego napełniania.

Sklep z gaśnicami OGNIOCHRON ma w swoim asortymencie również gaśnice CO2, gaśnice ABC oraz gaśnice ABF.

Sprawdź naszą ofertę, a z pewnością wybierzesz gaśnicę, która spełni Twoje oczekiwania!