Plecaki awaryjne

Nigdy nie wiesz, kiedy przyda Ci się strategicznie wyposażony plecak awaryjny. Wydarzenia polityczne na świecie ostatnio pokazały, że warto być przygotowanym na każdą ewentualność. Plecaki awaryjne to podręczny i wystarczający do przeżycia i zapewnienia sobie bezpieczeństwa bagaż — w każdej chwili gotowy do drogi. W naszej ofercie kupisz profesjonalny plecak ewakuacyjny idealnie dopasowany do każdej sytuacji.

Profesjonalny plecak awaryjny

Jak sama nazwa wskazuje, plecak awaryjny służy do wykorzystania w nieplanowanych sytuacjach awaryjnych. Wykorzystasz go podczas kataklizmów, aktów terrorystycznych i innych, trudnych sytuacji (np. w podróży, kiedy utkniesz samochodem w odludnym miejscu). Zawartość plecaka awaryjnego pozwala na przeżycie przez co najmniej 3 dni bez dostępu do wody, jedzenia i prądu. Nasz plecak awaryjny z kompletnym wyposażeniem został przygotowany we współpracy z gronem ekspertów bezpieczeństwa, preperingu i outdooru. Plecak ewakuacyjny dostępny jest w dwóch wariantach — podstawowym i rozszerzonym.

Wyposażenie plecaka ewakuacyjnego

Z pełnym wyposażeniem plecaka awaryjnego zapoznasz się, wchodząc w szczegółowy opis każdego z modeli. We wszystkich plecakach znajdziesz estetyczne podzielone pakunki z wyposażeniem: do utrzymania higieny, do opatrywania ran, do schronienia i komunikacji, z narzędziami, z wodą i jedzeniem. Całość zapakowana jest w dyskretny i poręczny plecak wykonany z ultrawytrzymałego materiału odpornego na wilgoć i trudne warunki atmosferyczne.

Jeżeli bliskie są Ci zasady bezpieczeństwa i przy okazji planujesz wyposażyć się w dobre gaśnice, sklep internetowy jest idealnym miejscem na kompleksowe zakupy! W naszym obszernym katalogu produktów znajdziesz również koce gaśnicze, obowiązkowe kamizelki ostrzegawcze i apteczki samochodowe - zachęcamy do zakupów!

Plecaki awaryjne