Gaśnice do urządzeń elektrycznych

Czy wiesz, jaką gaśnicą należy gasić urządzenia pod napięciem? Gaśnica do urządzeń elektrycznych to sprzęt, który idealnie nadaje się do tego celu. Jest potrzebna wszędzie tam, gdzie znajduje się elektronika. Może to być biuro, kancelaria czy pokój nastolatka – nigdy nie wiadomo, gdzie może przepalić się jakiś podzespół. Dlatego też w naszym sklepie znajdziesz właśnie gaśnice do urządzeń elektrycznych, prądu i elektryki. Ugasisz nimi komputer czy serwerownię.

Gaśnice do elektroniki

Gaśnica do prądu i elektryki

Gaśnice do elektroniki i urządzeń pod napięciem posiadają specjalną dyszę. Eliminuje ona zjawisko szoku termicznego. Gaśnica do gaszenia elektroniki i urządzeń elektrycznych stanowi doskonałe wyposażenie mające za zadanie ochronę elektronicznych sprzętów domowych.

Gaśnica do urządzeń pod napięciem — rodzaje

Jeśli wybucha pożar, należy pamiętać o podstawowej zasadzie: nie wolno gasić urządzeń elektrycznych wodą. Dlaczego? Ponieważ jest ona doskonałym przewodnikiem prądu, a więc istnieje ryzyko porażenia. Nie należy również używać gaśnic płynowych i pianowych. Wyjątek stanowią te, które mają zapisaną informację, że jest to gaśnica odpowiednia do gaszenia urządzeń elektrycznych (czyli pod napięciem elektrycznym do 1000 V).

Sklep z gaśnicami od firmy OGNIOCHRON ma w swoim asortymencie również takie urządzenia jak:

Interesuje Cię nie tylko gaśnice do urządzeń elektrycznych? Zachęcamy do poznania całej oferty! Zobacz, jakie gaśnice sklep OGNIOCHRON może Ci zaproponować. Jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas dokładnie taką gaśnicę, jakiej potrzebujesz do domu, biura lub samochodu.