Gaśnice ABC

Gaśnica ABC marki OGNIOCHRON zapewni bezpieczeństwo przeciwpożarowe Twoim bliskim i dobytkowi. Znajdziesz u nas urządzenia proszkowe różniące się wielkością i przeznaczeniem. Korzystając z tego środka gaśniczego ugasisz pożary typu A, B i C. Sprawdź, co w tym zakresie oferuje nasz sklep z gaśnicami.

Gaśnice proszkowe ABC — jak działają?

Typ gaśnic odpowiada rodzajom pożarów, jakie można nimi ugasić. Gaśnice różnią się też ze względu na zastosowanie środka gaśniczego. Np. gaśnice proszkowe ABC posiadają proszek, który wyrzucany jest przez dyszę. W ten sposób odcinany jest dopływ tlenu i pożar jest gaszony "na sucho".

Gaśnice ABC — do jakich pożarów?

Asortyment sklepu z gaśnicami obejmuje gaśnice proszkowe ABC:

Dlaczego dobrze, żeby gaśnice tego rodzaju znalazły się właśnie w tych miejscach? Gaśnica proszkowa ABC ugasi pożar materiałów stałych (np. drewna lub tkaniny), gazów (np. metanu), cieczy i materiałów topiących się (np. farb) oraz sprzętów elektrycznych do 1000 V (np. żelazka). Mając więc na uwadze zagrożenie pożarem o właśnie takim pochodzeniu, dobrze zadbać o bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów auta oraz Twoich domowników czy też osoby przebywające w garażu i kotłowni. Pamiętaj, że wybierając odpowiedni środek do gaszenia pożarów i dbając o jego skuteczność, wpływasz na swoje własne bezpieczeństwo. Dzięki temu przepalenie urządzeń elektrycznych pod napięciem lub też pożar cieczy, gazów czy też materiałów stałych uda się szybko opanować.

Sklep z gaśnicami od firmy OGNIOCHRON proponuje również wiele innych rodzajów urządzeń:

Zobacz nasze sprawdzone produkty i zabezpiecz swój majątek!

Gaśnice ABC