Trójkąty ostrzegawcze

Trójkąty ostrzegawcze stanowią obowiązkowe wyposażenie kierowcy. Konieczność zainwestowania w solidny w trójkąt samochodowy określa rozporządzenie Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia. W świetle przepisów — każdy zarejestrowany pojazd osobowy musi być wyposażony w trójkąt do samochodu. Za jego brak grozi wysoki mandat!

Trójkąty ostrzegawcze

Trójkąt ostrzegawczy — kiedy się przyda?

Tak naprawdę nigdy nie wiadomo, kiedy okaże się, że trójkąt ostrzegawczy jest potrzebny. Każde nieplanowane zatrzymanie pojazdu na trasie, czy to spowodowana stłuczką, czy konieczności wymiany opony, czy też wystąpienie innej awarii auta — wymaga od kierowcy ustawienia za samochodem trójkąta odblaskowego. Sygnalizuje on pozostałym kierowcom, że zbliżają się do miejsca postoju Twojego auta i jest to dla nich sygnał, aby zmienić pas, lub zdjąć nogę z gazu. Trójkąty ostrzegawcze są również niezbędne w trakcie holowania pojazdu.

Trójkąt ostrzegawczy marki Ogniochron — solidny i trwały

W naszej ofercie znajdziesz trójkąt odblaskowy renomowanej marki Ogniochron. Spełnia on wszystkie wymagane przepisami ruchu drogowego kryteria, jest trwały, niedrogi i gwarantuje odpowiednia widoczność na drodze. Zainwestuj w ten element i zapewnij sobie i innych członkom ruchu maksymalne bezpieczeństwo. Trójkąt jest składany. Po złożeniu przechowuj go w bagażniku samochodowym.

Jeśli interesują Cię również wysokiej jakości gaśnice, sklep internetowy jest idealnym miejscem na przemyślane, kompleksowe zakupy! W naszej ofercie znajdziesz również koce gaśnicze, obowiązkowe kamizelki ostrzegawcze, a także zgodne z normą DIN apteczki samochodowe - zachęcamy do zakupów!