Znaki BHP

Znaki BHP, zgodne z aktualnymi przepisami muszą być stosowane we wszystkich budynkach — blokach mieszkalnych, biurowcach, sklepach, przychodniach, szpitalach, magazynach, warsztatach i wszystkich innych miejscach użyteczności publicznej. W naszej ofercie kupisz profesjonalne i zgodne z przepisami znaki BHP informacyjne, które pomogą Ci w odpowiednim, zgodnym z przepisami oznaczeniu budynku. Zobacz, jakie oznakowanie BHP znajdziesz w naszym sklepie!

Znaki BHP

Jakie znaki BHP oferujemy?

Piktogramy BHP mają postać, przyklejonej do ściany tabliczki, która ma za zadanie informować np. o kierunku poruszania się, miejscu wyjścia ewakuacyjnego lub miejsca, w którym umieszczona jest gaśnica. Symbole BHP mają przypisane do siebie kolory (np. zielony, czerwony), a także są dobrze widoczne nawet po zmroku. Zasługą takiej funkcjonalności jest specjalna powłoka świecąca w ciemności. Oznaczenia BHP naświetlają się światłem dziennym (może być też sztuczne), by po zmroku lub w przypadku awarii prądu były dobrze widoczne niezależnie od źródła energii elektrycznej.

Znaki ostrzegawcze BHP

Użycie znaków bezpieczeństwa określają przepisy PPOŻ. i BHP. Znaki powinny stanowić realną pomoc w trakcie ewakuacji z budynku. Chociaż na co dzień niezauważalne, w sytuacjach kryzysowych ratują życie. Oferujemy znaki PPOŻ. informacyjne:

Zachęcamy również do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu, znajdziesz w niej znaki BHP ostrzegawcze oraz profesjonalny sprzęt gaśniczy i inne akcesoria BHP i PPOŻ.

Jeżeli planujesz przy okazji wyposażyć swój dom, biuro i inny obiekt w dobre gaśnice, sklep internetowy jest idealnym miejscem na przemyślane, kompleksowe zakupy! W katalogu produktów znajdziesz nie tylko tabliczki BHP, ale również koce gaśnicze, obowiązkowe kamizelki ostrzegawcze i apteczki samochodowe- zachęcamy do zakupów!