Zestaw bezpieczeństwa do samochodu

Promocja
  • 111,00 99,00
  • 111,00 zł
  • OGNIOCHRON S.A. Reviews with ekomi-pl.com
  • dostępny
  • Koszt dostawy już od 18,00 zł

    Dostawa gratis dla zamówień powyżej 350,00 zł

Podróże samochodem niosą ze sobą wiele niewiadomych. Aby bez obaw sprostać ewentualnym problemom, warto wyposażyć się w zestaw bezpieczeństwa do samochodu. Ta kategoria produktów stworzona jest z myślą o każdym kierowcy, który pragnie być przygotowany na różne zdarzenia podczas jazdy.

Zestaw ratunkowy do samochodu

Zawartość zestawu bezpieczeństwa do samochodu jest starannie dobrana. W jego skład wchodzą produkty, które mogą okazać się niezbędne w przypadku nagłych zdarzeń drogowych. Elementy zestawu są łatwe do przechowywania w bagażniku, a jednocześnie zawsze pod ręką, gdy zajdzie taka potrzeba.

Co zawiera zestaw bezpieczeństwa do samochodu?

Zestaw ratunkowy do samochodu wyposażono w:

▪ gaśnicę proszkową 1 kg (z),
▪ apteczkę z wyposażeniem,
▪ kamizelkę ostrzegawczą,
▪ trójkąt ostrzegawczy.

Znaczenie zestawu bezpieczeństwa do samochodu w trakcie podróży

Bycie właścicielem samochodu oznacza nie tylko wygodę, ale i odpowiedzialność. Właśnie dlatego, zestaw bezpieczeństwa do samochodu jest tak ważny. Dzięki niemu możemy przeciwdziałać i minimalizować ryzyko wypadków oraz ulepszyć poziom bezpieczeństwa na drodze. Zapewnienie bezpieczeństwa swojemu pojazdowi, oznacza więcej niż tylko posiadanie ważnego ubezpieczenia. Część tego bezpiecznego podejścia do jazdy, to bycie przygotowanym na wszelkiego rodzaju sytuacje awaryjne, które mogą się pojawić w trakcie podróży. Dlatego niezwykle ważne jest posiadanie zestawu ratunkowego do samochodu.

Co jeszcze możemy Wam zaoferować?

Dla ochrony przed ogniem rekomendujemy w szczególności naszą ofertę profesjonalnych gaśnic. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami naszych gaśnic, które są jednym z najważniejszych elementów każdego zestawu bezpieczeństwa.

Zamówisz u nas nie tylko gaśnice do samochodu, ale także:


Sprzęt oferowany przez nasz sklep internetowy wyróżnia niezawodność, funkcjonalność oraz intuicyjna obsługa. Sprzedaż tego rodzaju produktów jest dla nas swojego rodzaju misją, ponieważ wyroby, takie jak gaśnice, apteczka, czujniki dymu oraz inne elementy wyposażenia chronią ludzkie zdrowie, a czasem nawet życie. Cieszymy się, że tak wielu klientów obdarzyło nas zaufaniem i dokładamy wszelkich starań, by go nie zawieść!

Nie zwlekaj i złóż zamówienie już dziś.

Dostępność: dostępny
OGNIOCHRON S.A. Reviews with ekomi-pl.comOGNIOCHRON S.A. Reviews with ekomi-pl.com

Zobacz również: