Czujnik czadu K10LLDCO

Polecany
  • 195,00
  • OGNIOCHRON S.A. Reviews with ekomi-pl.com
  • dostępny
  • Koszt dostawy już od 18,00 zł

    Dostawa gratis dla zamówień powyżej 350,00 zł

Czujnik czadu 10LLDCO gwarantuje maksymalne zabezpieczenie i ochronę przed niewidocznym, ale śmiertelnie niebezpiecznym czadem. Dzięki swoim technologicznym możliwościom, czujnik czadu Kidde 10LLDCO nie tylko wykrywa obecność czadu, ale także ostrzega o jego występowaniu, chroniąc domowników przed potencjalnym zagrożeniem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Prosty w obsłudze czujnik czadu Kidde 10LLDCO

Czujnik Kidde 10LLDCO charakteryzuje się też niezwykle prostą obsługą. Wystarczy zamontować urządzenie w odpowiednim miejscu, a czujnik zacznie bezwzględnie pilnować bezpieczeństwa Twojego i Twoich bliskich. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie spokój i pewność.

Technologia wspierająca czujnik Kidde 10LLDCO

Technologia na najwyższym poziomie jest sercem każdego czujnika Kidde. Czujnik czadu 10LLDCO nie jest wyjątkiem. Wykorzystuje on zaawansowany sensor elektrochemiczny do wykrywania czadu, najskuteczniejszą technologię w tej dziedzinie. To sprawia, że osoby korzystające z czujnika mogą spać spokojnie, wiedząc, że są chronione przez urządzenie najwyższej klasy.

Bezpieczeństwo na każdym kroku – czujnik czadu i inne środki ochrony

Choć wybór czujnika czadu 10LLDCO to pierwszy krok do zapewnienia bezpieczeństwa w domu, nie zapominajmy o innych środkach ochrony. Poza czujnikami czadu, warto wyposażyć swoje gospodarstwo domowe w dodatkowe środki prewencji i interwencji, w tym różnego rodzaju gaśnice oferowane przez nasz sklep online:


Wszystko po to, by czuć się bezpiecznie i chronić swoje najbliższe otoczenie. Warto dobrze zapoznać się z naszą ofertą, by móc wybrać to, co najbardziej Was interesuje. W razie potrzeby służymy klientom profesjonalną poradą podczas zakupów. W tym celu zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Duża wiedza i szerokie doświadczenie w branży pozwalają nam dobrać najkorzystniejsze dla zamawiających rozwiązania. Wszystkie oferowane przez nas produkty charakteryzuje skuteczność oraz niezawodność.

Zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą! Czujnik czadu 10LLDCO to Twoja inwestycja w spokój ducha. Zabezpiecz siebie i bliskich!

Producent: KIDDE
Dostępność: dostępny
Waga: 0,2 kg
Wymiary: 119 x 72 x 40 mm
Zasilanie: wbudowana bateria (nie wymaga wymiany w całym okresie użytkowania czujnika)
Sposób montażu: na ścianie lub jako jednostka wolnostojąca
Technologia: elektrochemiczna
Sygnalizacja: optyczna i akustyczna
Gwarancja: 10 lat (razem z baterią)
OGNIOCHRON S.A. Reviews with ekomi-pl.comOGNIOCHRON S.A. Reviews with ekomi-pl.com

Zobacz również: