Czujnik czadu z funkcją komunikacji WiFi FCO-850 WF

Nowość
  • 129,00
  • OGNIOCHRON S.A. Reviews with ekomi-pl.com
  • dostępny
  • Koszt dostawy już od 18,00 zł

    Dostawa gratis dla zamówień powyżej 350,00 zł

Firesco FCO-850 WF to czujnik tlenku węgla oparty na elektrochemicznym sensorze o wysokiej precyzji i żywotności 10 lat. Posiada przycisk Test/Wycisz umożliwiający sprawdzenie działania urządzenia oraz wyciszenie fałszywych alarmów.

Mierzy on stale poziom tlenku węgla (CO) w powietrzu. Gdy stężenie CO przekroczy dopuszczalną granicę, urządzenie ostrzega o tym światłem (czerwona dioda LED) i dźwiękiem (głośny alarm o mocy 85dB).

Dzięki modułowi WiFi można go połączyć z siecią Tuya / Smart Life. Czujnik może pracować także jako niezależne urządzenie, bez potrzeby łączenia z aplikacją. Gdy jest podłączony do sieci domowej, czujnik wysyła do aplikacji użytkownika alarmy i inne powiadomienia w czasie rzeczywistym.

Jest produkowany zgodnie z normą EN50291-1:2018. Posiada certyfikat potwierdzający spełnienie wymagań ww. normy wydany przez niezależną, europejską jednostkę badawczą.

Czujnik jest przeznaczony do ustawiania na płaskich powierzchniach, np. na nocnym stoliku obok łóżka. Jego obudowa została zaprojektowana specjalnie do tego celu.

Posiada układ monitorujący poziom baterii, stan sensora i wewnętrzne obwody. W przypadku wykrycia jakiejkolwiek nieprawidłowości czujnik aktywuje żółtą diodę LED oraz adekwatną do typu usterki sygnalizację dźwiękową.

FCO-850 WF zasilany jest z 2 × 1.5V baterii alkalicznych, typu AA, co zapewnia ochronę nawet w przypadku braku zasilania sieciowego. Po 10 latach od uruchomienia zasilania czujnik przypomni o konieczności wymiany urządzenia.

Zastosowanie: kuchnie, sypialnie, pomieszczenia, w których znajdują się źródła tlenku węgla, np. kotły i piecyki na gaz, kuchenki gazowe, urządzenia na olej i węgiel, przenośne grzejniki, urządzenia spalinowe, kominki, piece kaflowe, kuchnie węglowe itp.


Parametry techniczne


Czujnik czadu 5CO

Dostępność: dostępny
Waga: 146.00g
Wymiary: 83 mm x 83 mm x 28 mm
Zasilanie: 2 x 1,5V baterie alkaliczne typ AA
Sposób montażu: na ścianie lub płaskiej powierzchni
Technologia: elektrochemiczna
Sygnalizacja: 85 dB w odległości 1 metra
Gwarancja: 2 lata
OGNIOCHRON S.A. Reviews with ekomi-pl.comOGNIOCHRON S.A. Reviews with ekomi-pl.com

Zobacz również: