Czujnik dymu z funkcją komunikacji WiFi ZR153SW-CB

Nowość Polecany
  • 109,00
  • OGNIOCHRON S.A. Reviews with ekomi-pl.com
  • dostępny
  • Koszt dostawy już od 18,00 zł

    Dostawa gratis dla zamówień powyżej 350,00 zł

ZR153SW CB to optyczna czujka dymu zasilana z baterii litowej. W przypadku wykrycia zagrożenia załącza optyczno-akustyczną sygnalizację w postaci czerwonej diody LED oraz syreny o natężeniu 85dB w odl. 1 m.

Posiada moduł łączności WiFi umożliwiający połączenie z siecią Tuya / Smart Life. Może być używana, również jako samodzielna jednostka, bez konieczności połączenia z aplikacją. W przypadku podłączenia do domowej sieci czujka prześle komunikaty alarmowe oraz wszelkie inne monity do aplikacji użytkownika w czasie rzeczywistym.

W obudowę urządzenia wkomponowano przycisk Test/Wycisz pozwalający na kontrolę wszystkich funkcji czujki, a także wyłączanie omyłkowo uruchomionego alarmu (np. w trakcie gotowania, smażenia). Dzięki temu czujka może zostać zamontowana w miejscach narażonych na występowanie tzw. fałszywych alarmów. Posiada sygnalizację nieprawidłowej pracy oraz spadku napięcia zasilania.

Czujka stanowi połączenie zaawansowanej technologii wykrywania dymu oraz ciekawego wzornictwa. Doskonale wkomponuje się zarówno w nowoczesną, jak i klasyczną przestrzeń mieszkalną. Jest produkowana zgodnie z normą EN 14604:2005/AC:2008, co zostało potwierdzone certyfikatem wydanym przez niezależną, europejską jednostkę badawczą.

ZR153SW CB jest zasilana z 1 × 3V baterii litowej, typu CR123A, z opcją wymiany przez użytkownika. Zapewnia ochronę także w przypadku zaniku napięcia zasilania w sieci.

Zalecane miejsca montażu: salon, pokój dzienny, jadalnia, sypialna, korytarz, kotłownia, piwnica, w pobliżu pomieszczeń kuchennych, łazienek oraz w wysokich pomieszczeniach, w których dostęp do czujki może być utrudniony.


Parametry techniczne:


Czujnik dymu ZR153SW-CB

Dostępność: dostępny
Waga: 85g
Wymiary: 76 mm x 76 mm x 28.50 mm
Zasilanie: 1 x 3V DC bateria litowa
Sposób montażu: na ścianie lub płaskiej powierzchni
Technologia: optyczna
Sygnalizacja: 85 dB w odległości 1 metra
Gwarancja: 3 lata
OGNIOCHRON S.A. Reviews with ekomi-pl.comOGNIOCHRON S.A. Reviews with ekomi-pl.com

Zobacz również: